Մեկնարկել է «ExpoElectronica 2023» ցուցահանդեսի հայտերի ընդունումը
ՀՀ բարձր տեխնոլոգիական արդյունաբերության նախարարությունը հայտարարում է Ռուսաստանի Դաշնության մայրաքաղաք Մոսկվայում կայանալիք «ExpoElectronica 2023» ամենամյա ցուցահանդեսի մասնակցության հայտադիմումների ընդունման մեկնարկի մասին: Այս տարի էլեկտրոնային բաղկացուցիչների, մոդուլների և հավաքածուների 25-րդ ցուցահանդեսը կանցկացվի ապրիլի 11-ից 13-ը:
«ExpoElectronica»-ն հանդիսանում է Ռուսաստանի Դաշնության ամենախոշոր էլեկտրոնային արդյունաբերության ցուցահանդեսը, որտեղ, ՀՀ բարձր տեխնոլոգիական արդյունաբերության նախարարության աջակցությամբ, հայկական ոլորտային ընկերությունները հնարավորություն կունենան ներկայացնելու իրենց արտադրանքն ու ծառայությունները «Armenia» միասնական տաղավարում:
Մասնակցության հայտը կարող եք լրացնել հետևյալ հղումով:
Հայտերի ներկայացման վերջնաժամկետը 2023թ. փետրվարի 17֊ն է:
Ընկերությունների ընտրությունը կկատարվի անկախ հանձնաժողովի կողմից:
Ցուցահանդեսի մասին առավել մանրամասն տեղեկատվություն ստանալու համար կարող եք անցնել հղումով:
Լրացուցիչ տեղեկությունների կամ հարցերի դեպքում կարող եք զանգահարել +374 10 59 01 63 հեռախոսահամարով:

Начался прием заявок на выставку ЭкспоЭлектроника/ ExpoElectronica 2023
Министерство высокотехнологической промышленности РА сообщает о начале приема заявок на участие в ежегодной выставке «#ExpoElectronica 2023», которая будет проведена в столице Российской Федерации Москве.
«ЭкспоЭлектроника/ExpoElectronica» — крупнейшая выставка электронной промышленности Российской Федерации, на которой при поддержке Министерства высокотехнологической промышленности РА, армянские отраслевые компании будут иметь возможность представить свою продукцию и услуги в объединенном павильоне «Армения».
Заполнить заявку на участие вы можете по следующей ссылке.
Крайний срок подачи заявок – 17 февраля 2023 года.
Компании будут выбраны независимой комиссией.
Вы можете перейти по ссылке, чтобы получить более подробную информацию о выставке.
Для получения дополнительной информации или вопросов вы можете позвонить по телефону +374 10 59 01 63.